Відкрий для себе Club Med

Гірськолижний відпочинок у Club Med

Яка ваша мета? Фантастичний слалом по чорній трасі? Навчання азам сноубордингу? Катання в своє задоволення? На Альпійських схилах ви завжди на правильному шляху!

Ваші діти будуть щасливі на відпочинку

Батьки люблять нас, тому що знають: діти проведуть час з користю і задоволенням. Ми підготували безліч розваг для дітей від 4 місяців до 17 років з урахуванням сезону, географічних особливостей курорту та персональних переваг кожної дитини.

НАША ІСТОРІЯ, ЦІННОСТІ Й ART DE VIVRE

"Головне в житті - бути щасливим, і найкраще місце для цього - тут, а найкращий час - зараз!" - ця цитата засновника Club Med Жерара Блітца лягла в основу розвитку наших курортів і актуальна й донині. Як і 60 років тому, ми шукаємо найбільш мальовничі, чудові та екологічно чисті куточки землі і створюємо курорти, які можна по праву назвати справжнім "раєм на землі".

Спорт у Club Med

Вітрильний спорт у Туреччині, водні лижі на Маврикії, віндсерфінг на Балі, дайвінг на Мальдівах ... Давайте плавати в морі у пошуках нових відчуттів!

Верхова їзда по пляжу, польоти на цирковий трапеції, запаморочливий спуск по схилу на велосипеді - керуйтесь своїми інстинктами та обирайте серед десятків видів наземного спорту у Club Med.

All inclusive від Club Med

Дозвольте собі розкіш ні про що не турбуватися.
Ми займаємося організацією відпочинку з 1950 року і чудово розуміємо, що зазвичай вирішення дрібних організаційних питань перед великою подорожжю - суцільний головний біль. Тому ми закликаємо вас - залиште свої турботи нам! Нашу допомогу при вирішенні ваших проблем включено до вашого пакету!

10 причин поїхати до Cefalu

Club Med Cefalù– це знакове місце, яке сповнює унікальними й незабутніми враженнями. Але чому Чефалу вважається таким магічним місцем ...?
Давайте дізнаємось разом.