Список напрямків

Альпи

01

Без сумніву, Альпи - найвищі гори в Європі - ідеальне місце для незабутнього гірськолижного відпочинку. Але це ще не все! Крім зимових видів спорту, Альпи - прекрасне місце для відпочинку влітку. Вони зустрінуть вас традиційними дерев'яними будиночками, сироварнями і самобутньою культурою.

Європа

02

Європа - це сучасний континент з багатою історією. Середньовічні замки - мовчазні свідки вікового протистояння прогресу і традицій.

Азія

03

Азія - це найбільший континент. Наповнена мусонами Індія, засніжені Гімалаї, вологі джунглі В'єтнаму і Камбоджі. Азія - земля дивовижних пейзажів, які чергуються з храмами, дбайливо зберігають свої традиції за увитими виноградником стінами.

Відпочинок на Карибських островах

04

Для тих, хто закоханий в сонце, море, пісок і спорт, Кариби - справжній рай. Білі піщані пляжі, тепле бірюзове море і безліч розваг для гостей будь-якого віку зроблять відпочинок на Карибах ідеальним.

Відпочинок в Африці

05

Стародавні руїни, галасливі столиці і національні заповідники ... Африка - унікальна суміш традицій і сучасності. Посушливі пустелі змінюють родючі джунглі. Можливості для дослідження дикої природи безмежні, і кожен турист знайде щось цікаве для себе.

Відпочинок на островах Індійського Океану

06

Індійський Океан заповнює собою величезний простір між Африкою та Австралією. Унікальний рельєф регіону і сприятливий клімат зробили його фаворитом для тих, хто прагне вирватися з повсякденного життя і зануритися в красу природи.