ПН–ПТ: 9.30–18.30; Сб,Нд – вихідний
Дзвінки тарифікуються згідно місцевих тарифів

Відпочинок в Африці

Відпочинок в Марокко

Марокко - це кам'янисте узбережжі, простори і пальмові оазиси Сахари. Насолоджуйтеся м'ятним чаєм в Ріад, досліджуйте лабіринти історичних медін і базарів, прокатіться на верблюдах.

Відпочинок в Тунісі

Туніс поєднує в собі давню і сучасну культуру: від руїн Карфагена до сучасних мегаполісів османського Тунісу. Додайте до цього піщані дюни Сахари і золоті пляжі блискучого Середземного моря. Сама досконалість!

Відпочинок в Сенегалі

Сенегал у фактах - Площа: 196,712 кв. км. - Столиця: Дакар - Офіційна мова: французька є офіційною мовою плюс 6 національних мов, включаючи волоф (найбільша етнічна група в Сенегалі) і Діола (найбільша етнічна група в регіоні Казаманс) - Валюта: Франк КФА. Відкрийте для себе регіон під час перебування в Cap Skirring Resort На крайньому південному заході Сенегалу, в регіоні Казаманс, розташований Cap Skirring: - поруч з приморським курортом з однойменною назвою - у 6 км від Кабрусса, невеликого прибережного селища з типовою архітектурою Діоли - у 10 км на північ від Джемберга, фермерського селища, побудованого на дюнах, в оточенні величезних дерев капок, де недільна масова служба становить особливий інтерес - у 30 км від Уссу, тихого невеликого містечка, де збереглася традиція Діоли (на свята) - у 80 км від Зігіншор, регіональної столиці Казаманса.