ПН–ПТ: 9.30–18.30; Сб,Нд – вихідний
Дзвінки тарифікуються згідно місцевих тарифів

Азія

Відпочинок в Індонезії

Тисячі вулканічних островів з тропічними пляжами, тигри, орангутанги і інші екзотичні тварини, історичні храми, балийские танцюристи і пишна рослинність. Вражаючі чудеса! І ми ще не розповіли вам про пляжи.

Відпочинок в Малайзії

Знаменита своїми пляжами і густими джунглями, Малайзія є відображенням кращих малайських, китайських, індійських і європейських традицій. А кухня - одна з кращих в світі. Чого ж ви чекаєте?

Відпочинок в Таїланді

Це екзотична культура, золоті буддійські храми і тропічні пляжі. Крім того,туристи отримають справжнє задоволення від вишуканої кухні та місцевого колориту. Насолоджуйтеся барвистими видами Таїланду, його блакитним океаном і нескінченними пляжами.

Відпочинок в Китаї

Після того як Марко Поло вперше побував в Китаї, мандрівники зацікавилися однією з найдавніших цивілізацій світу. Від Великої китайської стіни до грандіозних вершин Гуйлінь - Китай викликає таке ж благоговіння, як і його імператорські династії.

Відпочинок в Японії

Благородні самураї і ніжне цвітіння сакури. Японія - це країна неймовірних контрастів. Засніжені гори і місця для дайвінгу на дивовижних коралових рифах. Відкрийте для себе справжню Японію, з її багатими традиціями і вражаючою сучасністю.