Приведи друга до Club Med

Одна рекомендація – Дві знижки!

Ваші друзі ніколи не були у Club Med?

Це потрібно терміново виправити!

Запрошувати друзів до Club Med – це не просто приємно. Це ще й дуже вигідно! Розділіть з ними любов до спорту, хорошої кухні та виключної природи на курортах Club Med – і отримайте приємний бонус;)

РЕКОМЕНДУЮЧИ CLUB MED, ВИ ОТРИМУЄТЕ НАСТУПНІ БОНУСИ

Знижка 6000 гривень +2 500 балів у програмі лояльності Great Members

Для оформлення запрошення вам необхідно повідомити своєму другу ваш клієнтський номер.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Знижку для вашого друга наші співробітники вносять до системи вручну при підтвердженні статусу нового клієнта. Тому для отримання знижки вашому другу необхідно:

 •  при бронюванні повідомити свій номер GM та ваші ПІБ

КОЛИ ВИ ОТРИМАЄТЕ БОНУС

 • Знижка стає доступною за 29 днів до дати початку туру рекомендованого друга (за умови 100% оплати туру). На вашу електронну пошту буде надіслано повідомлення.
 • 2 500 балів у програмі лояльності Great Members будуть нараховані вам протягом трьох днів після повернення вашого друга зі своєї першої поїздки.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ЗНИЖКИ 6 000 гривень

 • Поширюється на тури з перельотом (пакетні) та без перельоту (тільки проживання) тривалістю 7 ночей та більше на будь-які дати й курорти
 • Сумується з усіма спецпропозиціями, за винятком акцій Last Minute (спеціальна знижка на вильоти у найближчі 3 тижні
 • Сума всіх знижок не може перевищувати 40% вартості туру
 • Ваучер на отримання знижки діє протягом 1 року з моменту отримання ваучера клієнтом
 • Один ваучер діє на одне бронювання: ви не можете використати 2 ваучери для отримання знижки за 1 бронюванням. Інші ваучери зможуть бути використані при створенні інших бронювань.
 • Рекомендований друг та особа, що рекомендує, повинні бути резидентами однієї країни (України) або мати українські номери клієнтів

 

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ CLUB MED!

Та скористайтеся спеціальною знижкою 3 000 гривень, яку подарував вам ваш друг

Знижку 3 000 гривень на перше бронювання наші співробітники вносять до системи вручну при підтвердженні, що ви не були у Club Med протягом останніх 10 років до моменту бронювання.

Тому для отримання знижки необхідно:

 • при бронюванні повідомити номер GM та ПІБ друга, який дав вам рекомендацію

УМОВИ НАДАННЯ ЗНИЖКИ

 • Поширюється на тури з перельотом (пакетні) та без перельоту (тільки проживання) тривалістю 7 ночей та більше на будь-які дати й курорти
 • Підсумовується з усіма спецпропозиціями, за винятком акцій Last Minute (спеціальна знижка на вильоти у найближчі 3 тижні)
 • Ваучер на отримання знижки діє 6 місяців з моменту відправки другом
 • Ваучер можна використати тільки один і тільки один раз: ви не можете двічі скористатися рекомендацією кількох друзів або використовувати аналогічні пропозиції на друге та більш пізні бронювання.
 • Рекомендований друг та особа, що рекомендує, повинні бути резидентами однієї країни (України) або мати українські номери клієнтів

Стандартні умови програми «Приведи Друга до Club Med» на 2018 р.

Програма «Приведи Друга до Club Med» (далі – Програма) призначена для лояльних клієнтів Club Med®. Програма діє на території України.

Взяти участь у Програмі можуть тільки фізичні особи, які досягли повноліття і проживають на території України.

Учасник гарантує, що надає достовірну інформацію про себе або членів своєї сім’ї.

Club Med® залишає за собою право перевірити можливість Учасника взяти участь у Програмі та може виключити будь-яку особу, що не має права на участь відповідно до Умов Програми.

Ця Програма призначена для підвищення лояльності клієнтів до продуктів Club Med®, мотивації Клієнтів до здійснення більшої кількості покупок у туристичного оператора Club Med®, а також залучення нових клієнтів до Club Med®.

У цих Правилах використовуються такі терміни, скорочення та умовні позначення:

Лояльний клієнт — це клієнт, який є активним протягом останніх 3 років.

Спонсор – діючий лояльний клієнт, який хоча б один раз скористався послугами Club Med® за останні 3 роки.

Рекомендований друг – потенційний клієнт, який не бронював подорож у Club Med® протягом останніх 10 років.

Клієнтський номер – унікальний GM номер лояльного клієнта Club Med®, що складається з 8 цифр.

Дізнатись даний номер можна, звернувшись в офіс Club Med® за номером телефону +38 (044) 200-03-03.

2.1. Для участі у Програмі Спонсору необхідно запросити друга до Club Med®.

Засоби для передачі інформації можуть бути різними (e-mail, SMS та офіс продажів)

У разі, якщо Рекомендований друг скористається пропозицією (забронював та оплатив тур в Club Med®), Спонсору надається знижка на наступне бронювання туру в розмірі 6 000 гривень (шість тисяч гривень).

Спонсору на електронну пошту буде направлений відповідний лист про присвоєння знижки, у разі якщо Спонсор раніше надав згоду на отримання інформації від Club Med®.

Знижка Спонсора починає діяти за 29 днів до дати від’їзду Рекомендованого друга, у разі якщо поїздка другом оплачена у 100% обсязі.

Знижка Спонсора може бути використана протягом 12 місяців після цієї дати (за 29 днів до від’їзду). Знижка застосовується до туру, заброньованого після того, як Рекомендований друг оплатив поїздку, та не поширюється на раніше заброньований тур.

Один ваучер діє на одне бронювання. За кожного Рекомендованого друга Спонсор отримує ваучер на 6 000 гривень. Він може використати тільки одну знижку за весь період проживання. Інші знижки можуть бути використані для проживання в іншому місці (1 знижка за перебування).

2.2. У разі, якщо Рекомендований друг здійснить оплату в розмірі 100% вартості поїздки, на бонусний рахунок програми лояльності Great Members Спонсора будуть автоматично зараховані 2 500 балів протягом 3-х днів після того, як Рекомендований друг повернеться з туру.

Спонсору на електронну пошту буде направлений відповідний лист про нарахування бонусів на його рахунок, у разі якщо Спонсор раніше надав згоду на отримання інформації від Club Med®.

Для отримання знижки Рекомендованому другу необхідно зателефонувати в офіс Club Med®, повідомити ПІБ Спонсора та унікальний GM номер Спонсора.

Знижка Рекомендованого друга у розмірі 3 000 гривень (три тисячи гривень) може бути використана Рекомендованим другом при першому бронюванні.

Знижка Рекомендованого друга може бути використана протягом 6 місяців з дати нарахування знижки.

 1. Знижка поширюється і на придбання повного пакета (Проживання, переліт, трансфер), і у разі, якщо бронюється тільки проживання.
 2. Тривалість туру — не менше 7 днів.
 3. Знижка підсумовується з іншими пропозиціями, за винятком:
 • Партнерських програм з виділеним кодом знижки
 • Пропозицій Last Minute (бронювання за 2-3 тижні до поїздки).
 1. Сума знижок не повинна перевищувати 40% від вартості всього туру.
 1. Знижки Спонсора та Рекомендованого друга не підсумовуються. Запрошення Спонсором одного Рекомендованого друга дає право на отримання знижки на придбання одного туру.
 2. Знижка поширюється на всі пропозиції, включаючи святкові дні та «пікові» дати.
 3. Бронювання дійсне тільки в організаціях Club Med® або уповноважених організаціях за наявності вільних місць та відповідно до строків та умов, дійсних на дату оформлення відповідного бронювання.
 4. Програма діє з 03.05.2017 р. безстроково до моменту призупинення або припинення за рішенням Club Med®.
 5. Club Med® залишає за собою право в будь-який час призупинити, змінити або припинити Програму з розміщенням відповідної інформації на офіційному сайті Club Med® за 7 днів до призупинення, зміни або припинення дії Програми. Терміни та умови програми можуть бути змінені в односторонньому порядку в будь-який час.
 6. У разі будь-яких порушень умов програми гостями або партнерами Club Med® залишає за собою право не надавати пов’язані з програмою привілеї.
 7. Бонусні бали та грошові знижки не можуть бути передані третій стороні. Вони не підлягають обміну або переведенню в готівку і призначені виключно для оплати туристичного пакету Учасниками Програми.
 8. При бронюванні може бути використана тільки знижка клієнта, що здійснює бронювання.
 9. Одне досьє (File) = одне бронювання = одна знижка.
 10. Спонсор не може активувати ваучер на минулий / раніше заброньований тур. Спонсор може скасувати поточне бронювання та створити нове з використанням знижки (дана процедура обкладається штрафом за скасування бронювання).
 11. Спонсор може відправитись у поїздку в той же час, що й Рекомендований друг, так як знижка стає доступною за 29 днів до дати початку туру Рекомендованого друга.
 12. Якщо Рекомендований друг скасував поїздку, то Спонсор, що не скористався ваучером на 6 000 гривень, більш не може скористатися знижкою.
 13. Якщо Спонсор скасовує бронювання, йому повертається знижка, яку він може використати для подальшого бронювання.
 14. Можливе бронювання через офіс продажів.
 15. Знижка може бути застосована тільки впродовж тижня, протягом якого відбувалось бронювання (з понеділка по суботу).
 16. Новий клієнт, який раніше здійснив бронювання, може заявити себе як Рекомендованого друга тільки впродовж одного робочого тижня, протягом якого відбувалось бронювання (з понеділка по суботу).
 17. Рекомендований друг може пред’явити ваучер на знижку 3 000  гривень з моменту бронювання туру. Якщо Рекомендований друг зробив вибір у п’ятницю, а підтвердив тур у неділю, то до наступної суботи клієнт може скористатися знижкою.